0216 455 32 65 
AMERİKALIDAN, İNGİLİZDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERSİ

Gelişen Dünyanın Ortak Dili : İNGİLİZCE

Bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte, kendimizi dünyaya açabilmek ve yer yüzündeki diğer insanlarla iletişim kurabilmenin en makul yolu, uluslar arası dili yani İngilizce bilmekten geçer. Eğer bir iş adamıysanız, ticaretle uğraşan biriyseniz işinizi büyütmek, deniz aşırı ülkelerle ilişkilere girmek için İngilizce size en çok yardımcı olacak etkenlerden biri olacaktır.

Eğer öğrenciyseniz ve akademik kariyer yapmak istiyorsanız karşınıza yine ingilizce çıkacaktır. Çünkü dünyadaki bilimsel makalelerin pek çoğu ingilizceye çevrilmiş durumdadır.İş arayan biriyseniz, CV'nizde eğer yoksa yokluğunu hissedeceğiniz olmazsa olmazlardan biri yine İngilizce olacaktır.

İngilizce Konuşacaksınız!

İngilizcenin uluslararası ortak dil olduğunu artık tüm dünya kabul ediyor. Dünya hızla değişti. Artık sadece ülkemizdeki değil, tüm dünyadaki gelişmeleri takip etme zorunluluğu ve yeni bağlantılar kurma ihtiyacı hissediyoruz. Eğer dünyayı tanımak, gelişmek, dünya ile iletişim kurmak istiyorsak yalnızca İngilizce öğrenmek değil, konuşmak şart oldu.

Bunların dışında "Niçin ingilizce öğrenemeniz gerektiğine" dair yüzlerce sebep var. Kim olduğunuz, ne iş yaptığınız önemli değil. İster kabul edin ister etmeyin, fakat İngilizce çok önemlidir ve siz isteseniz de bundan kaçamazsınız.

İngilizden ve Amerikalıdan İngilizce Özel Ders

İngilizceyi native (anadili olan) İngiliz ya da Amerikalı uzman öğretmenlerimizden özel ders alarak ve danışmanlarımızın eğitim süreci boyunca desteğiyle öğrenmek ya da geliştirmek isterseniz, dil kurslarına göre daha kısa sürede öğrenebilir ve İngilizcenizi ikinci diliniz haline getirebilirsiniz.

Unutmayın ki, İngilizce en iyi kendi ülkesinde öğrenilir. Yurdışına gidemeyenler için ise biz hazırız..