0216 455 32 65 
YABANCIDAN İNGİLİZCE ÖZEL DERS (İSTANBUL)

İstanbul'da yaşayanlar bilir. Özellikle iş ya da okul çıkış saatlerinde bir yere ulaşmak ne kadar zaman alıyorsa, trafik karmaşasından ve yarattığı stresten kurtulmak bir o kadar zor oluyor. Özellikle iş çıkışında dil kursuna (örneğin ingilizce) giderken kaybelen zamanı kendi yerinde özel ders alarak daha çok tercih edilen yöntem olmaya başladı. Özellikle trafikte geçecek zamanınızı kendi yerinizde özel ingilizce dersi alarak zamanı etkin bir şekilde kullanmış olursunuz.

İstanbul'da İngilizce Özel Ders Daha Popüler Oluyor!

İngilizce dil kurslarının çok fazla sayıda olmasına rağmen, İstanbul'un kalabalıklığı ve beraberinde getirdiği trafik yoğunluğu bizleri zaman yönetme konusunda zor durumda bırakabiliyor. Özellikle İstanbul'daki çalışan insanlar trafikte zaman kaybetmemek için kursa gitmek yerine özel ders almayı tercih ediyor.

Destek Eğitim olarak İstanbul içinde kursa gitmeye vakti olmayan şirtket çalışanlarına, firma sahiplerine ve üst düzey yöneticilere yılladır ingilizce özel dersleri vermekteyiz. Siz de "Artık ingilizce konuşabilmek istiyorum.. İstanbul'dan dışarı çıkamıyorum.. Kursa gitmek de istemiyorum.." diyorsanız size özel programlayacağımız ingilizce dersleriyle artık konuşmakta ve söyleneni anlamakta zorlanmayacaksınız..

Seviyenize göre gerekirse yabancıdan ingilizce dersi alabileceğiniz gibi, ingilizceyi anadili gibi konuşan Türk hocalardan da öğrenenbileceksiniz.