0216 455 32 65 
ŞİRKET İÇİ / KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Firmanıza Özel Çözümlerle;

Size özel ders programı ve sizin için hazırlanmış eğitim içeriği ile, size uygun zamanlarda ve kendi yerinizde, firmanızda ya da belirleyeceğiniz her hangi bir yerde zaman kaybetmeden müşterilerinizle İngilizce konuşmanızı sağlıyoruz.

Şirket İçi / Kurumsal İngilizce Eğitimi

Sizin ve firmanız için zamanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Firmanıza özel üreteceğimiz şirket içi eğitim çözümlerle ingilizceyi yurtdışında öğreniyormuş gibi hissederek etkin ve doğru şekilde öğreneceksiniz. 2003 yılından bugüne seçkin pek çok firmaya (bkz. referanslar) kurumsal ingilizce eğitimi verdik. Doğru bir ihtiyaç analizi, etkin bir program ve nitelikli Türk/Yabancı (native) öğretmen seçimlerimizle, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasını ve İngilizce'yi istedikleri düzeyde kullanabilmelerini sağladık.

Firmanız hangi sektörde faaliyet gösteriyor ya da hangi ülkelerle ticari ilişkilerde bulunuyor olursa olsun, seviyenize uygun olarak sizin için belirleyeceğimiz Türk ya da yabancı (İngiliz, Amerikalı ..) öğretmenlerimizle çalışarak ingilizce sizin için bir engel değil sihirli bir anahtar olacak.

Kurumsal ya da şirket içi ingilizce eğitimi talep etmek için tıklayın »