0216 455 32 65 
YABANCIDAN İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Yabancı Hocadan İngilizce Özel Ders

Bir dili doğru konuşabilmenin ilk şartlarından biri, o dili doğru konuşan birini dinlemekten geçer. İngilizceyi yabancı hocadan özel ders alarak geliştirmeniz için yurt dışına gitmenize gerek kalmadan, deneyimlerini kanıtlamış Amerikalı ve İngiliz öğretmenden ingilizce dersi alma imkanına kavuşmanızı sağlıyoruz.

Neden Yabancıdan İngilizce Dersi Almalıyım? Türk Hoca Yararlı Olmaz mı?

İngilizce seviyeniz eğer temel düzeyde ya da başlangıç seviyesinde ise yabancıdan özel ders almak yerine öncelikle bir Türk hoca ile derslere başlamanızı tavsiye ediyoruz. Bunu yılların bize verdiği tecrübeye dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz. Türk hocalarımız ingilizceyi anadiline yakın bir seviyede konuşabilmektedir. Ayrıca konuyu anlayamadığınız yerde kendi dilimizde (Türkçe olarak) kendisine soru sorabilme ve yanıt alabilme şansına sahip olabilirsiniz. İngilizcede belli bir konuşma ve dinleme becerisine geldiğinizde, zaten biz sizi yabancı bir hocamızla çalışmanızı sağlamaktayız.

İngilizce temeliniz yeterli bir seviyedeyse, zaten gramer, kelimeler vb. alt yapınız güçlüyse yabancı hocadan ingilizce ders almanız çok yerinde olacaktır. Zaman içinde ingilizce konuşulan bir şeyi anlamaya, zorlanmadan konuşmaya başlayacağınız göreceksiniz.

İngilizden ve Amerikalıdan İngilizce Özel Ders

İngilizceyi native (anadili olan) İngiliz ya da Amerikalı uzman öğretmenlerimizden özel ders alarak ve danışmanlarımızın eğitim süreci boyunca desteğiyle öğrenmek ya da geliştirmek isterseniz, dil kurslarına göre daha kısa sürede öğrenebilir ve İngilizcenizi ikinci diliniz haline getirebilirsiniz.

Unutmayın ki, İngilizce en iyi kendi ülkesinde öğrenilir. Yurdışına gidemiyorsanız, yabancı öğretmenlerimizle biz size geliyoruz..